خرید هواکش لوله ای دمنده

در این محصول قصد داریم اطلاعات کاملی در رابطه با این محصول و البته شکرت دمنده و خرید هواکش لوله ای دمنده در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.
در این مسیر همراه ما باشید تا علاوه بر افزایش اطلاعات خود در رابطه با هواکش های لوله ای دمنده، اطلاعات مفید از بخش فنی ماجرا و قیمت ها داشته باشید.
زیرا افراد بسیاری در زمان خرید هواکش لوله ای دمنده به دلیل کمبود اطلاعات دچار مشکل می شوند.

آیا خرید هواکش لوله ای دمنده کار درستی است؟

آیا خرید هواکش لوله ای دمنده کار درستی است؟
آیا خرید هواکش لوله ای دمنده کار درستی است؟

سوالی که مرتبا از ما می شود این است که آیا خرید هواکش لوله ای دمنده کار درستی است؟
در این بخش قصد داریم تا برای شما توضیح بدهیم که کار درستی است یا خیر.
وجود هوای پاک در منزل ها , سوله ها و محیط های صنعتی اهمیت فراوانی داراست.
به این ترتیب هواکش های صنعتی و خانگی تحت عنوان یک عضو طلاق ناپذیر در کارگاه ها , سوله ها , محفظه های خانگی استعمال میگردند .
در واقع با انجام فرایند های شیمیایی احتمال دارد آلاینده هایی در محفظه ساخت شوند که برای تن درستی اشخاص زیان آور می باشند.
بدین ترتیب وجود رشته و هواکش اضطراری می‌باشد. البته در بین هواکش های لوله ای یکی از هواکش لوله ای دمنده یکی از برند های مورد اعتماد برای خرید است.

بارزترین خصوصیات برای خرید هواکش لوله ای دمنده

بارزترین خصوصیات برای خرید هواکش لوله ای دمنده
بارزترین خصوصیات برای خرید هواکش لوله ای دمنده

یکی‌از خصوصیت های هوکش لوله ای این است که شدت صدای ذیل این مال است که ۴۱ دسیبل است.
ولتاژ کاری این دستگاه ۲۲۰ ولت بوده و فرکانس آن ۵۰ هرتز است و موتوراین متاع از کلاس B است.
نصب موتور به بدنه پلاستیکی این جنس سبب شده‌است که صدای این متاع کاهش یابد این متاع با پلاستیک تزریق شده تاسیس شده است و به اتصال ارت مجهز بوده است .
این متاع غالبا برای تهویه خدمت های بهداشتی و فضاهای کوچک پباده سازی نظیر آشپزخانه , کارخانه ها , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ ها و انباری ها زمینه به کارگیری قرار گرفته است .

تاریخچه شرکت دمنده از زبان خودشان

خرید هواکش لوله ای دمنده
خرید هواکش لوله ای دمنده

دمنده در روزهای اول عمل خویش , در سال۱۳۴۶ در محله پامنار تهران به وسیله کارآفرین میهن آقای احمد بستانچی دیده به دنیای صنعت گشود و از آن ایام حدود ۵۰ سال می گذرد.

دمنده در روزهای اول عمل خویش
دمنده در روزهای اول عمل خویش

در حال حاضر…

درحال حاضر با تنوع بیشتراز ۱۵۰ دسته حرفه ( خانگی , صنعتی و تاسیساتی ) پیشتاز در صنعت هواکش بوده و مفتخریم که با امداد و کارایی حدود ۸۰۰ نفر از همکارانمان در دمنده اولی در جمهوری اسلامی ایران و خاورمیانه هستیم , اهدافمان مرزی نمی شناسد.
نظیر روزهای در آغاز , تجربه کسب می‌کنیم و با دانش امروزمان در نیز می آمیزیم.

کارشناسان شرکت دمنده

کارشناسان شرکت دمنده
کارشناسان شرکت دمنده

کارشناسانمان شایسته ترین ها و مجربترین ها می باشند. محصولاتمان را موسسه استاندارد و پژوهش ها صنعتی جمهوری اسلامی ایران ضمانت می نماید.
در کنار شما هستیم در منزل , دفتر و یا این که هر جای دیگر که به تولیدات ما نیاز داشته باشید. بیشترین افتخار ما جلب رضایت شماست , پس , برای کسب افتخارات بیش تر می‌کوشیم .

در جهت آبادانی کشور

برآن شدیم با قدم هایی پایدار در جهت آبادانی جمهوری اسلامی ایران عزیز گام برداریم اگرچه که عضو کوچک این خاک پهناوریم البته مصمم در راهی که قدم گذارده ایم.
در‌این این موسسه کوچک هدف ها بزرگی نهان داریم , که به سوی این هدف ها عزیزانی را همسفر خویش کرده ایم , همسفرانمان یاریمان کردند تا این چرخه به جنبش درآید و با عزم و اراده توانستیم.
درک کردن سوای خواستن هیچوقت توانستن به توشه نمی آورد .
میدانیم چه میخواهیم پس می‌توانیم.

ضمانتنامه محصولات

ضمانتنامه محصولات دمنده
ضمانتنامه محصولات دمنده

به نسبت دادن این ضمانت طومار کالای ذکر شده برای مقطع ۱۸ ماه از مورخ نوشته شده در تحت به هر نحو که خریداری شده باشد.
چه از روش نمایندگی ها یا این که کانال فروشندگان این مجموعه ضمانت می‌گردد.
دربرگیرنده ۵ سال پشتیبانی قطعات است . مورخ گارانتی از زمان تولید محصول تحت عنوان استارت ضمانت طومار محاسبه خواهد شد.
در شکل پیدایش هر نوع نقص در طریق کارکرد کالا در زمان این برهه زمانی مشتری طبق ضوابط حمایت از مشتریان دارای شرایط شناخته می شود.
میتواند برای استعمال از سرویس ها بعداز فروش قطعات و یا این که بده بستان آن‌ها در هر کدام از نمایندگی های کمپانی دمنده در شهرستان محل سکونت خویش مبادرت کند .

موردهای ذیل مشمول ضمانت (خرید هواکش لوله ای دمنده) نمی‌گردد :

  • نقص فنی به دلیل استعمال یا این که نصب خطا
  • نصب خطا بوسیله فروشنده یا این که نصاب
  • نقص فنـی به جهت عـدم اعتنا در نظافـت متاع و یا این که تر شدن آن .
  • هر مدل فساد های فنی ناشی از ضربه , نوسانات برق , آب , حریق و همت افراد غیر مسئول
  • در صورت عدم انطباق شماره سریال ضمانت طومار با شماره سریال دستگاه یا این که مخدوش بودن آن ضمانت فاقد اعتبار خواهد بود .
  • هر مدل شکستگی یا این که ضربه در هنـگام حمل دستگاه بوسیله خریدار , شامـل سرویس ها گارانتی نمیشود .
  • به کارگیری از الکتروموتور در فضای قابل اشتعال یا این که دارنده بخارات و گازهای زیان آور یا این که محیطی که با مرتبه حفاظت الکتروموتور ( IP ) هم خوانی نداشته باشد .

نکته مهمی که درباره خرید هواکش لوله ای دمنده باید بدانید

نکته مهمی که باید بدانید
نکته مهمی که باید بدانید

نصب دستگاه یا این که هر دسته قطعات الکتریکی در دستگاه باید به وسیله کارشناس این عمل انجام گیرد تا مشمول سرویس ها گردد .

تبصره ها

تبصره :
۱ – چنـانچه کالای دریافتـی از زمـان تحــویل کارگاه نقص داشته باشد حتمـا یک جایگزین به خریدار تحویل میگردد.
۲ – در حالتی‌که بعضی قطعات متاع دارنده اختلال باشند کمپانی آن قطعات را هم بده بستان می نماید . دقت : مدت دوره برای تعمیر دستگاه با دقت به جور دستگاه و جور نقص مختلف است و به مشتری اعلام خواهد شد.

طریقه حفظ و نگهداری از دستگاه ( موقعیت نصب ایمن ) :

در صورت نصب هواکش در باطن شبکه و یا این که لوله از پس نزدن هوا به درون اطمینان نتیجه ها فرمائید. برای پاک کردن هواکش باید بعداز خاموش کردن دستگاه و اطمینان از جدا بودن منشاء تغذیه مبادرت به تمیزکاری تراز فرنگی هواکش از هرگونه گرد و غبار نمود.
این عمل خوبتر است با دستمال پارچه ای قابل انعطاف و نم دار انجام پذیرد.
پس از تمیز کاری , ترجیحاً با دستمال کم آب , متاع منزه و کم آب گردد.
این دستگاه باید در محل هایی که دارنده برق گیر ( ارت ) هست استعمال شود.
دستکم طول مجاز محل نصب , تا ذیل پروانه ۳/۲ متر است.

در مسیر سیم کشی…

در مسیر سیم کشی اثبات از دکمه انقطاع تمام قطب مصرف شود.
استعمال از این دستگاه به وسیله کودک ها و اشخاص با ناتوانی فیزیکی , حسی یا این که عقلی , یا این که اشخاص بی تجربه و ناآگاه غیر مجاز است.
استعمال از دستگاه بایستی با ارزیابی و حضور قیم مسئول در برابر رعایت مورد ها ایمنی صورت بپذیرد.

طرز اتصال سیم ها در هواکش های تک فاز :

رنگ زرد و سبز : اتصال به سیم ارت ( به خواسته حفاظت اشخاص و دستگاه ها از اتصال به بدنه ) سیم های خروجی رنگی : اتصال به سیم از و نول ( اتصال به برق شهری ) لطفاً برای نصب هواکش های سه فاز هماهنگی اضطراری با نصاب دارای ربط به فعالیت آورید .

طراحی محصولات مخصوصا هواکش لوله ای دمنده

طراحی محصولاتم حصولات کمپانی دمنده بر پایه ی نیاز بازار سرزمین و هم بازارهای صادراتی در تیم های خانگی , صنعتی , تاسیساتی و بقیه تولید ها این صنعت در یکی‌از توسعه یافته ترین مرکزها تحقیق و بسط ( R&D ) رشته در خاورمیانه وابسته به کمپانی دمنده , به وسیله کارشناسان این مجموعه که در همگی سطح ها تحصیلی ذی‌ربط از کارشناسی تا دکترا , پباده سازی آزمایشی آزمایش و ایجاد می شود .

در پیاده سازی تولیدها کمپانی دمنده

در پباده سازی تولیدها کمپانی دمنده جدیدترین تکنولوژی های روز عالم بکار گرفته شده و این تکنولوژی ها بر پایه ی موقعیت بازار مملکت , مستقر سازی شده‌است . کارایی همگی متخصص ها این مجموعه ارائه جنس تازه و کیفیت خوب همخوانی بر نیاز مشتریان است .

محصول ها سفارشی ذیل مدرک لیسانس

پباده سازی محصولات شرکت دمنده با اعتنا به نیاز بازار و مشتریان والا خویش مبادرت به فعال‌سازی واحدی جدا از هم و تماما توسعه یافته در مسئله ایجاد فنهای با کارایی مختص کرده است. درین واحد با دقت به نیاز روز مشتری فنها پباده سازی , ایجاد , بالانس ( با توسعه یافته ترین دستگاه های روز جهان ) و بعداز آن در آزمایشگاه مجهز این مجموعه , آزمایش میشوند. تمام پروسه مراحل ایجاد رشته ها بر شالوده جدیدترین اصول پباده سازی و مهندسی می‌باشند .

کیفیت محصولات هواکش لوله ای دمنده

پباده سازی محصولات شرکت دمنده در سمت ارائه تولیدها و سرویس ها لایق به مشتریان خویش کیفیت همگی محصول ها تولیدی را با نشان استاندارد ایمنی از موسسه استاندارد و پژوهش ها صنعتی سرزمین تضمین می نماید.

هواکش لوله ای دمنده در راه گسترش

این موسسه درسمت گسترش , بازارهای صادراتی خویش مدرک طومار CE اتحادیه اروپا را هم برای تولیدات خویش کسب نموده است. همینطور برنده به دریافت سند طومار های سیستم مدیر کیفیت iso9001 گواهینامه سیستم رئیس زیست محیطی iso14001 و سند طومار رسیدگی به گلایه در اداره iso1002 و دارای مدرک طومار رضایت مشتری iso10004 و تاییدیه از راس پژوهش ها و آرامبخش و ساختمان مرز و بوم شده است .

پیشنهاد های ضیافن برای شما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *